Concert Sing For Peace

Het groot project-koor van Cantiamo& Friends , samen met Kantanta – Academie Schoten geven muzikaal het beste van zichzelf.   Rond de 100 uitvoerders zingen voor u mooie,  bekende, én ook nieuwe melodieën rond  VREDE , Hoop  en Toekomst !  

 En dit in meerdere talen ….  Nederlands , Engels , Arabisch en Hebreeuws …   Licht zal er ook op meerdere manieren aanwezig zijn…  En mogelijks verwelkomen we ook nog enkele ‘special’ guests … Kom en zie !

Het concert duurt rond de 90 minuten ,  nadien kunt u nog verder napraten in het concertcafé in de ontmoetingsruimte vlak naast de Concertkerk.  WELKOM ! 

Deze concerten zijn benefiet ten voordele van enkele goede doelen : 

          UNICEF en ARTSEN ZONDER GRENZEN

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *